محبوبترين مطالب

نمایش آمار

ثبت سفارشات و ثبت ایده

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

كامپوننت فارسي ثبت سفارشات و ايده بانك افزونه

آیا سردرگم هستید که از فرم سازهای متداول و خوب استفاده کنید ، یا اینکه افزونه ای داشته باشید که مدیریت ایده و سفارشات شما را به عهده داشته باشد و بتوانید با آن پاسخ مشتری را هم بدهید و حتی به مشتری پیامک هم ارسال کند پيشنهاد ما كامپوننت ثبت سفارشات و ايده مي باشد

کار با این افزونه بسیار ساده می باشد که باعث می شود که به راحتی و به دور از نگرانی سایت خود را مجهز به سیستم ثبت سفارش و ایده نمایید. قابلیت ارسال پیامک و ایمیل به مشتری جهت پاسخگویی از خود افزونه را دارا می باشد. :

  امکانات کلی سیستم:
 • سامانه ثبت سفارشات
 • لیست افزونه ها : مدیر سایت میتوانید در مدیریت لیست سفارشات افزونه خود را به راحتی ببیند و به هرکاربر از طریق سامانه پیامک و از طریق ایمیل پاسخ دهد. فرم سفارش افزونه: این فرم در بخش کاربری می باشد که کاربر میتواند مشخصات سفارش خود را ثبت کند که برخی از فیلدهای آن به شرح زیر است :
 • مشخصات صاحب ایده
 • مشخصات افزونه
 • پیوست فایل
 • سامانه ثبت ایده
 • لیست ایده ها: مدیر سایت میتوانید در مدیریت لیست ایده های مشتریان خود را به راحتی ببیند و به هرکاربر از طریق سامانه پیامک و از طریق ایمیل پاسخ دهد. فرم ثبت ایده: این فرم در بخش کاربری می باشد که کاربر میتواند مشخصات ایده و اسناد و مدارک خود را ثبت کند که برخی از فیلدهای آن به شرح زیر است :
  مشخصات صاحب ایده
  طرح ایده
  پیوست فایل
 • مدیریت تکنولوژی ها: در بخش تکنولوژی ها شما میتوانید لیست تکنولوژی های پیش فرض خود را برای انتخاب کاربران بنویسید.
 • پیکربندی سامانه پیامک: در بخش پیکربندی شما می توانید سامانه پیامک و وب سرویس سامانه پیامک خود را درج کنید

 

پس از نصب کردن به منوی کامپوننت ها در مدیریت رفته و گزینه سامانه سفارشات را انتخاب کنید. وقتی وارد این کامپوننت در مدیریت شدید ، ابتدا انتخاب های مربوط به سامانه پیامک را در صورت داشتن سامانه پیامک تنظیم کنید. سپس به مدیریت منوهای سایت خود رفته و منوی مربوط فرم ثبت سفارش را ایجاد کنید و سپس در صورت نیاز فرم ثبت ایده را هم به همین ترتیب ایجاد نمایید. به این ترتیب شما توانستید این کامپوننت را به راحتی روی سایت خود راه اندازی نمایید.

نسخه جوملا :

منبع:وبسايت جوملانويس

فايل ها:
Name ايجاد شده اندازه دانلودها    
ثبت سفارشات و ثبت ایده تاريخ چهار شنبه, 19 آذر 1393 20:04 اندازه فايل 78.9 KB دانلود 343
Only registered and logged in users can download this file.

 

 

بازدید 13032 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « نسخه جديد Widgetkit 2 پلاگين jatypo »

درباره بانك افزونه جوملا

بانك افزونه هاي جوملا مركز دانلود رايگان جديدترين افزونه ها و كمياب ترين افزونه هاي تجاري طراحي شده از شركتهاي معتبر دنيا مي باشد . با ايجاد حساب كاربري به تمامي اطلاعات دسترسي خواهيد داشت

در حال به روز رساني هستيم

سايت درحال به روزرساني مي باشد و اين نسخه بتا بوده در صورتي كه با مشكلي برخورد كرديد با ما در تماس باشيد